Sloga dominantna protiv Igmana: Vidić postigao het-trik i skočio na 1. mjesto liste strijelaca

Dobojski tim je pružio još jednu sjajnu partiju ove sezone, a predvodio ih je visoki napadač

Dobojski tim upisao novu pobjedu. FK Sloga Meridian

11.11.2023

Fudbaleri Sloge iz Doboja poprilično dominantno su savladali konjički Igman rezultatom 4:1 u prvoj utakmici 14. kola Premijer lige BiH.

Sloga je od početka prijetila golu Ćemana, a to su naplatili u 19. minut kada je Dejan Vidić postigao svoj prvi gol na utakmici, te postavio rezultat s kojim će se otići na pauzu.

Drugo poluvrijeme je bilo znatno eksplozivnije, a opet je sve bilo u znaku Dejana Vidića, napadača dobojskog tima.

Visoki napadač je prvo u 47. minuti postigao svoj drugi gol na utakmici, da bi het-trik upotpunio osam minuta kasnije.

Do kraja je Igman uspio postići počasni gol preko Petra Boje, dok je konačni rezultat postavio Toni Jović u 78. minuti.

Interesantno je da je Vidić današnjim het-trikom preskočio Nermina Haskića iz Veleža na listi strijelaca, pošto je napadač Sloge došao do 10. gola u sezoni, dok igrač "Rođenih" ima jedan gol manje.

Sloga je trenutno peta sa 21 bodom, dok je Igman deveti sa šest bodova manje.