NOVI TRIJUMF

Dudić vodi Radnički u Evropu: Deklasirali su Napredak u gostima

Ekipa Radničkog se nalazi na 4. mjestu i jako su blizu da se kvalifikuju za Konferencijsku ligu.

Feđa Dudić. PlatformaX

Di. R.

28.4.2024

Tim bh.stručnjaka Feđe Dudića, Radnički 1923, deklasirao je ekipu Napretka rezultatom 4:1 u okviru 32. kola Superlige Srbije.

Radnički je igrao sjajno pa je već u 12. minuti došao do prednosti preko Zorića. Ristić je u 28. minuti povisio prednost gostiju na 2:0 golom sa bijele tačke. Na samom kraju prvog poluvremena Sahli je pogodio i postavio rezultat 0:3, sa kojim se otišlo na odmor.

Napredak je uspio smanjiti prednost Radničkog u 73. minuti kada je strijelac bio Jovan Marinković.

Miloš Ristić je u četvrtoj minuti sudijske nadoknade svojim drugim pogotkom postavio konačan rezultat 1:4.

Feđa Dudić sjajno vodi ekipu Radničkog iz Kragujevca ove sezone i trenutno se nalazi na četvrtom mjestu, koje na kraju sezone donosi kvalifikacije za Konferencijsku ligu, što bi bio izuzetan uspjeh za ovu ekipu.